پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

این نسخه ویژه از پلی استیشن 4 با همکاری شرکت کونامی شکل گرفته و به رنگ خرمایی مایل به قرمز و سیاه مشابه با طرح رنگ بازوی بیونیک قرمز رنگ اسنیک در بازی، به همراه نوار طلایی و چند لوگو مرتبط با بازی متال گیر است.

پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

بدون تردید، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین بازی های ویدیویی است که در سال 2015 روانه بازار خواهد شد. این عنوان برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360 و رایانه های شخصی عرضه می شود اما تنها خریداران پلی استیشن 4 در آسیا (حداقل در حال حاضر) قادر خواهند بود تا جدیدترین ماجراجویی جاسوسی "سالید اسنیک"، شخصیت اول سری بازی های متال گیر، را در نسخه ویژه کنسول پلی استیشن 4 تجربه کنند.

پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، این نسخه ویژه از پلی استیشن 4 با همکاری شرکت کونامی شکل گرفته و به رنگ خرمایی مایل به قرمز و سیاه مشابه با طرح رنگ بازوی بیونیک قرمز رنگ اسنیک در بازی، به همراه نوار طلایی و چند لوگو مرتبط با بازی متال گیر است. کنترلر دوآل شاک 4 نیز تغییراتی را تجربه کرده و به رنگ اسلحه اسنیک به همراه لوگو واحد آن در آمده است.


بلاک چین

بلاک چین

مهارت توسعه‌ی فناوری بلاک چین با رشد ۶۰ برابری در یک سال گذشته، به رتبه‌ی اول پرتقاضاترین مهارت‌های آزادکاری رسیده است.