پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

این نسخه ویژه از پلی استیشن 4 با همکاری شرکت کونامی شکل گرفته و به رنگ خرمایی مایل به قرمز و سیاه مشابه با طرح رنگ بازوی بیونیک قرمز رنگ اسنیک در بازی، به همراه نوار طلایی و چند لوگو مرتبط با بازی متال گیر است.

پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

بدون تردید، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین بازی های ویدیویی است که در سال 2015 روانه بازار خواهد شد. این عنوان برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360 و رایانه های شخصی عرضه می شود اما تنها خریداران پلی استیشن 4 در آسیا (حداقل در حال حاضر) قادر خواهند بود تا جدیدترین ماجراجویی جاسوسی "سالید اسنیک"، شخصیت اول سری بازی های متال گیر، را در نسخه ویژه کنسول پلی استیشن 4 تجربه کنند.

پلی استیشن 4 با چاشنی متال گیر سالید 5

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، این نسخه ویژه از پلی استیشن 4 با همکاری شرکت کونامی شکل گرفته و به رنگ خرمایی مایل به قرمز و سیاه مشابه با طرح رنگ بازوی بیونیک قرمز رنگ اسنیک در بازی، به همراه نوار طلایی و چند لوگو مرتبط با بازی متال گیر است. کنترلر دوآل شاک 4 نیز تغییراتی را تجربه کرده و به رنگ اسلحه اسنیک به همراه لوگو واحد آن در آمده است.