جستجوی آگهی‌های استخدامی با موبایل

اپلیکیشن موبایلی «ایران کار» به صورت روزانه جدیدترین آگهی های استخدامی را در ۳۰ بخش مختلف به شما نمایش می دهد.

جستجوی آگهی‌های استخدامی با موبایل

برای جستجوی آگهی های استخدامی دیگر لازم نیست هر روز به کیوسک روزنامه فروشی بروید، یک شرکت داخلی طراح اپلیکیشن، این امکان را روی موبایل برای شما فراهم کرده است.

جستجوی آگهی‌های استخدامی با موبایل

اپلیکیشن موبایلی «ایران کار» به صورت روزانه جدیدترین آگهی های استخدامی را در ۳۰ بخش مختلف به شما نمایش می دهد؛ این نرم افزار به صورت جامع، به جمع آوری آگهی های استخدامی سازمان ها، شرکت ها و ادارت دولتی یا خصوصی می پردازد و به صورت روزانه حاوی جدیدترین اطلاع رسانی ها است.

«ایران کار» در بخش و گرایشهای مختلف شامل اخبار استخدامي، استخدام بازاریاب، استخدام بانك ها، استخدام تکنسین، استخدام حسابدار و امور مالی، استخدام دولتي، استخدام دیپلم، استخدام طراح و برنامه نويس، استخدام كارمند اداري، استخدام مدرس ، استخدام مدیر، استخدام مربی، استخدام منشی و دفتر دار، استخدام مهندس گوناگون، استخدام نقشه بردار، استخدام کارگر ساده، استخدام کلیه رشته ها، استخدام گرایش بازرگانی، استخدام گرایش برق، استخدام گرایش دندانپزشکی، استخدام گرایش شیمي، استخدام گرایش صنایع، استخدام گرایش عمران و معماری، استخدام گرایش مدیریت، استخدام گرایش مواد، استخدام گرایش مکانیک، استخدام گرایش های پزشکی، استخدام گرایش کامپیوتر و فرصتهای شغلی فارغ التحصیلان دسته بندی شده است.

این نرم افزار روزانه به روزرسانی خبری می شود و جدیدترین آگهی های استخدامی را منتشر می کند و در اجرای روز اول نیز شما شاهد ۶۰۰ خبر خواهید که روز به روز به تعداد این اخبار افزوده می شود.

اپلیکیشن «ایران کار» جدیدترین آگهی های استخدامی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و بر روی سیستم عامل اندروید با حجم ۵۷۳ کیلوبایت قابل نصب است.