احیای آنجلوس با U10 توربیلون لومیر

ساعت U10 توربیلون لومیر دارای هفت شیشه یاقوت با پوشش ضد بازتاب است و تا عمق 30 متر در برابر آب مقاومت می کند.

احیای آنجلوس با U10 توربیلون لومیر

شرکت ساعت سازی آنجلوس در سال 1891 توسط دو برادر به نام های آلبرت و گوستاو استولز در لو لوکل، سوئیس تاسیس شد. این شرکت در نیمه دوم قرن بیستم دوران سختی را پشت سر گذاشت و مجبور به توقف فعالیت های خود شد. اما اخیرا این برند بار دیگر فعالیت های خود را از سر گرفته و با معرفی ساعت خیره کننده و نسخه محدود U10 توربیلون لومیر توجهات را به سوی خود جلب کرده است.

احیای آنجلوس با U10 توربیلون لومیر

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، محصول جدید آنجلوس به قاب فولاد تابدیده در ابعاد نسبتا بزرگ 62.7×38×15 میلیمتر مجهز شده که با PVD سیاه در داخل پوشش داده شده است. افزون بر این، ساعت U10 توربیلون لومیر دارای هفت شیشه یاقوت با پوشش ضد بازتاب است و تا عمق 30 متر در برابر آب مقاومت می کند.

احیای آنجلوس با U10 توربیلون لومیر

موتور سوئیسی این ساعت دارای 38 سنگ گران بها، بسامد vph 18,000 و ذخیره نیرو 90 ساعته است. صفحه مدرج متمایز و شیک این ساعت به رنگ خاکستری نیمه شفاف با شیشه ای کاو از جنس یاقوت محافظت می شود. دو نقطه سوپرلومینووا (شب تاب) سفید در ساعت 12 و همچنین تک نقطه های سوپرلومینووا در ساعت های 3، 6، و 9 به کار گرفته شده اند که در خوانایی ساعت کمک می کنند.

احیای آنجلوس با U10 توربیلون لومیر

عقربه های ساعت، دقیقه و ذخیره نیرو از ظاهری صیقل خورده با پوشش رودیوم و سوپرلومینووا سیاه سود می برند که در تاریکی به رنگ آبی می درخشد. در نهایت ساعت U10 توربیلون لومیر با بند چرم تمساح سیاه رنگ با سگک تاشو فولاد ضد زنگ تکمیل شده است. این ساعت منحصر به فرد تنها به تعداد 25 عدد ساخته می شود.