برنامه ای برای فراموش‌کاران رمزهای عبور

با استفاده از اپلیکیشن ۱Password دیگر رمزهای عبوری خود را فراموش نخواهید کرد. این اپلیکیشن یک نرم افزار امنیتی است که با نصب آن روی سیستم های اندروید، ویندوز یا iOS به سادگی می توان رمزهای عبوری غیرقابل هک را در دسترس داشت.

برنامه ای برای فراموش‌کاران رمزهای عبور

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دلیل داشتن تعدد رمزهای عبوری در سایت های مختلف، رمز ورود خود را فراموش می کنند؟

برنامه ای برای فراموش‌کاران رمزهای عبور

گاهی اوقات به دلیل داشتن تعدد رمزهای عبوری در سایت های مختلف ناخودآگاه رمز عبوری خود را فراموش کرده و بایستی چندین مرتبه رمزهای عبوری مختلف را امتحان کرد تا بتوان به رمز صحیح برای لاگین دسترسی داشت.

اما با استفاده از اپلیکیشن ۱Password دیگر رمزهای عبوری خود را فراموش نخواهید کرد. این اپلیکیشن یک نرم افزار امنیتی است که با نصب آن روی سیستم های اندروید، ویندوز یا iOS به سادگی می توان رمزهای عبوری غیرقابل هک را در دسترس داشت.

برنامه ای برای فراموش‌کاران رمزهای عبور

کاربران با ورود به سایت های مورد نظر و تنها با کلیک بر گزینه لاگین می توانند رمز عبوری خود را با استفاده از این برنامه به صورت خودکار وارد کنند. در نتیجه، کاربران برای ورود به سایت های مختلف با مشکلاتی نظیر عدم یادآوری رمزها روبرو نخواهند شد.