ساعت هوشمندی که سلامتی شما را می خواهد

ساعت کمپانی Emvio که به تازگی رونمایی شده، به اعتقاد سازندگان آن تنها یک هدف مهم دارد و این هدف کنترل استرس در انسان است.

ساعت هوشمندی که سلامتی شما را می خواهد

ساعت های هوشمند امروزی به اعتقاد بسیاری از کاربران، با توجه به قیمت خود، امکانات قابل توجهی در اختیار آنها قرار نمی دهد و توانایی ساعت های هوشمند ارزش پرداخت مبالغ بالا را ندارد. اما در این بین ساعت های هوشمندی وجود دارند که بسیار تخصصی عمل می کنند و مهم ترین تخصص آنها کنترل سلامتی بدن شماست. ساعت کمپانی Emvio که به تازگی رونمایی شده، به اعتقاد سازندگان آن تنها یک هدف مهم دارد و این هدف کنترل استرس در انسان است. کنترل استرس به صورت لحظه ای انجام می شود و در صورتی که میزان فشار و استرس افزایش یابد، ساعت به شمار هشدار می دهد. البته وظایف دیگری نیز توسط شرکت سازنده برای این گجت پوشیدنی در نظر گرفته شده که تمامی آنها به سلامتی شما ارتباط دارند. علاوه بر سنجش میزان استرس، موارد مهم دیگری نیز توسط این ساعت هوشمند کنترل و بررسی می شود.

ساعت هوشمندی که سلامتی شما را می خواهد

به عنوان مثال ضربان قلب و میزان فعالیت روزانه شما در طول روز مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت در مرکز داده ساعت ثبت می شود، در انتها می توانید اطلاعات روزانه خود را توسط اپلیکیشن اختصاصی Emvio به اسمارت فون یا تبلت خود منتقل کنید تا درک بهتری از شرایط سلامتی خود داشته باشید. باید به این نکته اشاره کنیم که کوچکترین و بی ارزش ترین وظیفه این محصول، نمایش ساعت است که به نظر می رسد برای شرکت سازنده چندان هم اهمیت ندارد! در حال حاضر اپلیکیشن مخصوص Emvio برای سیستم عامل iOS ارائه گردیده و تنها در صورتی تجهیزات اندرویدی تحت پوشش قرار می گیرند که از فروش ساعت هوشمند، مبلغ 440 هزار دلار کانادا درآمد کسب شود. این شرکت در حال حاضر دو مدل ابتدایی با قیمت 130 دلار و یک مدل مجهز به سیستم شارژ بی سیم با قیمت 206 دلار را روانه بازار می کند و در آینده با دستیابی به درآمد 375 هزار دلاری، نسخه Elite با روکش کروم نیز تولید خواهد گردید. به نظر می رسد با توجه به شرایط مالی در نظر گرفته شده برای Emvio، مسئولین و مدیران این شرکت بیشتر از کاربران استرس دارند و آنها به ساعت خود نیاز مبرم دارند