معرفی نسل جدید چراغ هوشمند فیلیپس

هیو گو دارای پنج افکت پویا پتنت‌دار برای سازگاری با حال و هوای مختلف افراد است. به عنوان یک چراغ هوشمند، هیو گو می تواند به صورت بی سیم با تلفن هوشمند کاربر از طریق اپلیکیشن فیلیپس هیو و یا اپلیکیشن های شخص سوم دیگر ارتباط برقرار کرده و از راه دور کن

معرفی نسل جدید چراغ هوشمند فیلیپس

شرکت فیلیپس از جدیدترین مدل چراغ هوشمند قابل حمل خود به نام هیو گو (Hue Go) رونمایی کرده است. بر خلاف چراغ های هوشمند دیگر، محصول جدید فیلیپس با بهره‌مندی از طراحی بی سیم امکان قرارگیری در هر نقطه از خانه را فراهم می کند.

معرفی نسل جدید چراغ هوشمند فیلیپس

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، چراغ هوشمند و قابل حمل هیو گو از ابعادی برابر با 120×70×120 میلیمتر سود می برد. همان گونه که در تصاویر دیده می شود این چراغ هوشمند شبیه به یک کاسه است و با طراحی زیبا و کمینه گرای خود به راحتی در دکوراسیون های داخلی مختلف مخلوط می شود.

معرفی نسل جدید چراغ هوشمند فیلیپس

هیو گو دارای پنج افکت پویا پتنت‌دار برای سازگاری با حال و هوای مختلف افراد است. به عنوان یک چراغ هوشمند، هیو گو می تواند به صورت بی سیم با تلفن هوشمند کاربر از طریق اپلیکیشن فیلیپس هیو و یا اپلیکیشن های شخص سوم دیگر ارتباط برقرار کرده و از راه دور کنترل شود.

معرفی نسل جدید چراغ هوشمند فیلیپس

هیو گو با تایمرها، اعلان ها، هشدارها و غیره نیز تعامل دارد. باتری قابل شارژ این چراغ هوشمند با شارژ به مدت یک ساعت و سی دقیقه می تواند تا سه ساعت روشنایی ایجاد کند. هیو گو برچسب قیمت 99.95 دلاری را یدک می کشد.