دوچرخه الکتریکی تیتانیو

باتری این دوچرخه الکتریکی در قالب بطری آب استتار شده است. باتری 33ولت/9.3 میلی آمپر تیتانیو به زیبایی در جایگاه بطری آب قرار گرفته است.

دوچرخه الکتریکی تیتانیو

امروزه، دوچرخه های الکتریکی مختلفی در دسترس هستند اما پرودکوتک در مدل تیتانیو روشی جالب توجه برای قرارگیری باتری را به کار گرفته است. در حقیقت، باتری این دوچرخه الکتریکی در قالب بطری آب استتار شده است. باتری 33ولت/9.3 میلی آمپر تیتانیو به زیبایی در جایگاه بطری آب قرار گرفته است.

دوچرخه الکتریکی تیتانیو

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، از دیگر ویژگی های دوچرخه الکتریکی تیتانیو می توان به بدنه ای از جنس تیتانیوم صیقل خورده که نه تنها بر جذابیت های ظاهری این دوچرخه می افزاید بلکه در کاهش وزن آن بسیار موثر بوده است، اشاره کرد. این دوچرخه حدود 32 پوند (14.5 کیلوگرم) وزن دارد و می تواند به بیشینه سرعت 18 مایل در ساعت (29 کیلومتر در ساعت) دست یابد. با هر بار شارژ باتری دوچرخه الکتریکی تیتانیو می توان 20 تا 30 مایل مسافت را طی کرد.

دیسک های ترمز آوید الکسیر XO، موتور 250 واتی چرخ جلو که بیشینه نیروی 420 وات را تولید می کند، رینگ های ماویک با تایرهای کانتیننتال ریس کینگ، دنده 10 سرعته در عقب و زین چرم ساخت جایز از دیگر مشخصات دوچرخه الکتریکی تیتانیو هستند.