آیا بل 525 لوکس‌ترین بالگرد جهان خواهد بود

کابین 88 فوت مربعی بل 525 به انواع فناوری های مختلف و امکانات سرگرمی که بیشتر در جت های خصوصی یافت می شوند، مجهز می شود و با گسترش آن چه برای مسافران بالگرد خصوصی امکان پذیر است، سطح جدیدی را ارائه می کند.

آیا بل 525 لوکس‌ترین بالگرد جهان خواهد بود

بالگرد بل 525 رلنتلس در کلاس ابر متوسط - در حال حاضر تحت توسعه قرار دارد و انتظار می رود نخستین پرواز خود را در فصل بهار تجربه کند - برای تامین نیازهای عملیات های نفتی دریایی طراحی شده بود اما یک نوع از آن با طراحی کابین لوکس نیز در دسترس خواهد بود.

آیا بل 525 لوکس‌ترین بالگرد جهان خواهد بود؟

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، کابین 88 فوت مربعی بل 525 به انواع فناوری های مختلف و امکانات سرگرمی که بیشتر در جت های خصوصی یافت می شوند، مجهز می شود و با گسترش آن چه برای مسافران بالگرد خصوصی امکان پذیر است، سطح جدیدی را ارائه می کند. تصاویر جدید که توسط شرکت بل ارائه شده اند گزینه های داخلی VIP از جمله صندلی های بزرگ گردان، چیدمان های کنفرانسی و یک آشپزخانه کوچک را نشان می دهند.

آیا بل 525 لوکس‌ترین بالگرد جهان خواهد بود؟

بل 525 رلنتلس نخستین بالگرد تجاری با کابین خلبان پرواز با سیم محسوب می شود که عرشه پرواز صفحه لمسی کاملا یکپارچه گارمین را شامل می شود. این بالگرد می تواند به بیشینه سرعت 178 مایل در ساعت (286 کیلومتر در ساعت) دست یابد و بدون توقف مسافت 575 مایل (925 کیلومتر) را پرواز کند. انتظار می رود عرضه بل 525 از سال آینده میلادی آغاز شود.