ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان با قد 2.4 متر به عنوان بزرگترین میزبان و کمدین در سیاره زمین شناخته می شود که کمدی، تئاتر خیابانی و موسیقی را در عملکرد خود ترکیب می کند.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان یک مفهوم سرگرمی متفاوت از هر چیزی در سیاره زمین است و شرکت های مدیریت رویداد برای افزودن جنبه ای بسیار ویژه به هر جشنواره، مهمانی بزرگ و یا گزینه سرگرمی در یک مرکز خرید از آن استفاده می کنند. در یکی از نمایش های اخیر ربات تیتان، افراد حاضر در میدان مرکز نمایشگاه و کنوانسیون شنزن در شهر شنزن، چین با آن مواجه شده اند.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، ربات تیتان با قد 2.4 متر به عنوان بزرگترین میزبان و کمدین در سیاره زمین شناخته می شود که کمدی، تئاتر خیابانی و موسیقی را در عملکرد خود ترکیب می کند. این ربات در چندین نمایش تلویزیونی و همچنین بسیاری رویدادهای معتبر در سراسر جهان حضور داشته است.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان در کنار چهره های مشهوری مانند ویل آی ام، ویل اسمیت، ریحانا و جکی چان به فعالیت پرداخته و با حضور در کشورهای مختلف مانند آمریکا، استرالیا، امارات، تایلند، عمان، چین، قطر، ویتنام، ایرلند، اسپانیا، فرانسه، هلند، آلمان، جمهوری چک، ترکیه و دانمارک چهره ای جهانی محسوب می شود.