ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان با قد 2.4 متر به عنوان بزرگترین میزبان و کمدین در سیاره زمین شناخته می شود که کمدی، تئاتر خیابانی و موسیقی را در عملکرد خود ترکیب می کند.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان یک مفهوم سرگرمی متفاوت از هر چیزی در سیاره زمین است و شرکت های مدیریت رویداد برای افزودن جنبه ای بسیار ویژه به هر جشنواره، مهمانی بزرگ و یا گزینه سرگرمی در یک مرکز خرید از آن استفاده می کنند. در یکی از نمایش های اخیر ربات تیتان، افراد حاضر در میدان مرکز نمایشگاه و کنوانسیون شنزن در شهر شنزن، چین با آن مواجه شده اند.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، ربات تیتان با قد 2.4 متر به عنوان بزرگترین میزبان و کمدین در سیاره زمین شناخته می شود که کمدی، تئاتر خیابانی و موسیقی را در عملکرد خود ترکیب می کند. این ربات در چندین نمایش تلویزیونی و همچنین بسیاری رویدادهای معتبر در سراسر جهان حضور داشته است.

ربات تیتان؛ مفهومی متفاوت از سرگرمی

ربات تیتان در کنار چهره های مشهوری مانند ویل آی ام، ویل اسمیت، ریحانا و جکی چان به فعالیت پرداخته و با حضور در کشورهای مختلف مانند آمریکا، استرالیا، امارات، تایلند، عمان، چین، قطر، ویتنام، ایرلند، اسپانیا، فرانسه، هلند، آلمان، جمهوری چک، ترکیه و دانمارک چهره ای جهانی محسوب می شود.


بلاک چین

بلاک چین

مهارت توسعه‌ی فناوری بلاک چین با رشد ۶۰ برابری در یک سال گذشته، به رتبه‌ی اول پرتقاضاترین مهارت‌های آزادکاری رسیده است.