چاپگر سه بعدی تیکو؛ مقرون به صرفه و کارآمد

با توجه به فناوری وای فای داخلی تیکو، کاربر می تواند با اتصال آن به شبکه بی سیم خود این چاپگر را از طریق تلفن هوشمند یا تبلت کنترل کند و همچنین دسترسی به مدل های سه بعدی مختلف فراهم می شود.

چاپگر سه بعدی تیکو؛ مقرون به صرفه و کارآمد

بدون تردید، چاپگرهای سه بعدی دستگاه هایی شگفت انگیز هستند اما همه تمایلی به پرداخت صدها یا هزاران دلار برای خرید یکی از آنها ندارند. اما با چاپگر سه بعدی 179 دلاری تیکو این مانع بزرگ نیز کنار می رود.

چاپگر سه بعدی تیکو؛ مقرون به صرفه و کارآمد

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، تیکو چاپگر سه بعدی مقرون به صرفه و کارآمدی است که از ابعاد 390×237×221 میلیمتر سود می برد. همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است بر خلاف بسیاری از چاپگرهای سه بعدی که دارای طراحی جعبه ای شکل هستند، تیکو بدنه منحصر به فرد یکپارچه مثلثی شکل را ارائه می کند و با حجم چاپ 2.27 لیتر در کنار مکانیزم دلتا و آبگونساز فوق جمع و جور خود امکان چاپ اشیا مختلف را به کاربر می دهد. افزون بر این، تیکو از یک فیلامان 1.75 میلیمتری غیر اختصاصی روی یک قرقره 165 میلیمتری یک کیلوگرمی استاندارد بهره می برد تا کاربر بتواند از مواد مختلف استفاده کند.

چاپگر سه بعدی تیکو؛ مقرون به صرفه و کارآمد

با توجه به فناوری وای فای داخلی تیکو، کاربر می تواند با اتصال آن به شبکه بی سیم خود این چاپگر را از طریق تلفن هوشمند یا تبلت کنترل کند و همچنین دسترسی به مدل های سه بعدی مختلف فراهم می شود. افزون بر این، نرم افزار چاپگر سه بعدی تیکو امکان طراحی مدل های سه بعدی توسط کاربر را تسهیل می کند و شتاب سنج داخلی از خاموش شدن خودکار تیکو در زمان اختلال کار دستگاه اطمینان حاصل می کند.