ابرخودرو التیما اولوشن

ابرخودرو التیما اولوشن تنها 2,094 پوند (945 کیلوگرم) وزن دارد که حتی با ضعیف‌ترین مدل پیشرانه خود نسبت نیرو به وزن فوق العاده ای را ارائه می کند.

ابرخودرو التیما اولوشن

شرکت خودروسازی انگلیسی التیما شاید چندان مشهور نباشد اما طی بیست سال گذشته ابرخودروهای جالب توجهی را معرفی کرده و با رونمایی از جدیدترین محصول خود یعنی التیما اولوشن قصد دارد این روند را همچنان ادامه دهد. اولوشن در دو مدل کوپه و کانورتیبل عرضه می شود.

ابرخودرو التیما اولوشن

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، از نظر ظاهری ممکن است التیما اولوشن کمی آشنا به نظر برسد زیرا شاسی و بدنه آن بر اساس طراحی های مشابه لی نوبل که هم در التیما اسپرتس و هم در التیما GTR بکار گرفته شده بودند، شکل گرفته است. اما میزان تشابه با مدل های گذشته در همین جا پایان می گیرد زیرا التیما تقریبا تمامی قطعات این خودرو از رنگ کیفیت بالا و اجزا فیبر کربنی تا طراحی داخلی و روشنایی LED را به روز رسانی کرده است.

ابرخودرو التیما اولوشن

جادوی واقعی زیر درپوش پیشرانه شکل می گیرد جایی که پیشرانه هشت سیلندر خورجینی در 15 فرمت مختلف عرضه می شود و دامنه تولید نیرو از 350 اسب بخار تا 1,020 اسب بخار را در بر می گیرد. ابر خودرو التیما اولوشن تنها 2,094 پوند (945 کیلوگرم) وزن دارد که حتی با ضعیف‌ترین مدل پیشرانه خود نسبت نیرو به وزن فوق العاده ای را ارائه می کند.

ابرخودرو التیما اولوشن

التیما اولوشن در قوی‌ترین مدل سرعت خود را طی 2.3 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می رساند و در نهایت توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 386 کیلومتر در ساعت را دارد. حتی ضعیف‌ترین مدل این خودرو در 3.1 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می رساند.