آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی

شرکت هنگ کنگی آنیکورن برای تولید ساعت سری سه صفر توجه ویژه ای به طراحی آنها داشته و محصولی فوق العاده شیک که با الهام از سادگی و کاربردی بودن معماری مدرن و طراحی سنتی شکل گرفته را معرفی کرده است.

آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی

طی چند سال اخیر به واسطه معرفی ساعت های هوشمند شاهد تغییرات چشمگیری در بازار ساعت های مچی بوده ایم. اما در شرایطی که برخی کاربران دستگاه های شبکه شده و اینترنت اشیا را ترجیح می دهند، کاربران دیگری نیز هستند که به سبک و شیک بودن ساعت اهمیت بیشتری می دهند. با در نظر گرفتن این پیش زمینه ساعت آنیکورن سری سه صفر می تواند گزینه ای ایده آل محسوب شود.

آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، شرکت هنگ کنگی آنیکورن برای تولید ساعت سری سه صفر توجه ویژه ای به طراحی آنها داشته و محصولی فوق العاده شیک که با الهام از سادگی و کاربردی بودن معماری مدرن و طراحی صنعتی شکل گرفته را معرفی کرده است.

آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی

این ساعت صفحه مدرجی منحصر به فرد و متفاوت از نمونه های رایج در ساعت های مچی را ارائه می کند و با بکارگیری موتور اتوماتیک میوتا 8215 بی نیاز از باتری کار می کند. شیشه ای از جنس یاقوت با پوشش ضد بازتاب بخش روی ساعت را محافظت می کند.

آنیکورن 000؛ زیبایی در عین سادگی

ساعت سری سه صفر از قاب فولاد ضد زنگ 42 میلیمتری با پوشش PVD سیاه رنگ، بندی از جنس چرم مرغوب گاو به همراه قلاب فولاد ضد زنگ با پوشش PVD سیاه رنگ سود می برد. ساعت های سری سه صفر در رنگ بندی سیاه/آبی، سیاه/زرد، و سیاه/قرمز در دسترس هستند. آنیکورن سری سه صفر با برچسب قیمت 325 دلار فروخته می شود.