پرورش گیاهان به روشی هوشمند با "پلنتی"

پلنتی دارای حسگرهای مختلفی است که امکان نظارت بر رطوبت خاک، دما، سطوح نور و آب را فراهم می کنند و فناوری وای فای داخلی این گلدان امکان اتصال آن به شبکه محلی شما را می دهد و از این رو می توانید داده های ردیابی را از طریق اپلیکیشن اختصاصی پلنتی روی تلف

پرورش گیاهان به روشی هوشمند با

با گذشت زمان دستگاه های بیشتری امکان کنترل از طریق تلفن هوشمند را کسب می کنند. اکنون نوبت گلدان رسیده است. گلدان هوشمند "پلنتی" روشی هوشمند و خودکار را برای رشد گیاهان در اختیار کاربر قرار می دهد.

پرورش گیاهان به روشی هوشمند با

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، گلدان هوشمند پلنتی با قابلیت اتصال به اینترنت از ابعادی برابر با 170 میلیمتر قطر و 132 میلیمتر ارتفاع برخوردار است. این گلدان هوشمند از طراحی ساده و زیبایی سود می برد که به راحتی با سبک دکور داخلی خانه یا محل کار شما سازگار می شود.

پرورش گیاهان به روشی هوشمند با

پلنتی دارای حسگرهای مختلفی است که امکان نظارت بر رطوبت خاک، دما، سطوح نور و آب را فراهم می کنند و فناوری وای فای داخلی این گلدان امکان اتصال آن به شبکه محلی شما را می دهد و از این رو می توانید داده های ردیابی را از طریق اپلیکیشن اختصاصی پلنتی روی تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

پرورش گیاهان به روشی هوشمند با

زمانی که محیط اطراف گیاه تغییر کند گلدان هوشمند پلنتی از طریق ارسال اعلان کاربر را آگاه می سازد. افزون بر این، پلنتی دارای مخزن آب 500 میلی لیتری یکپارچه شده و پمپ آب قدرتمند است که با استفاده از اپلیکیشن آن می توانید از راه دور اقدام به آبیاری گیاه خود کنید. الگوریتم های پیشرفته پلنتی پیشنهادهای سودمندی درباره کمک به کاشت گل ها، گیاهان دارویی، سبزیجات و گیاهان دیگر می دهند.

پرورش گیاهان به روشی هوشمند با

تیم پلنتی در حال تامین مالی پروژه خود در کیک استارتر هستند و امکان پیش سفارش این گلدان هوشمند به قیمت 89 دلار وجود دارد.