اکس‌باکس وان پرل

این نسخه لوکس از اکس‌باکس وان به صورت محدود و تنها به تعداد 50 دستگاه ساخته می شود.

اکس‌باکس وان پرل

پس از معرفی کنسول های اکس‌باکس وان و پلی استیشن 4 در ماه ژانویه که از طلای 24 عیار ساخته شده بودند، طراحان شرکت کالر وِر کنسول بازی ویژه دیگری به نام اکس‌باکس وان پرل را معرفی کرده اند که ترکیبی زیبا از طلای 24 عیار و رنگ سفید مرواریدی را ارائه می کند.

اکس‌باکس وان پرل؛ کنسول بازی با چاشنی طلای 24عیار

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، این نسخه لوکس از اکس‌باکس وان به صورت محدود و تنها به تعداد 50 دستگاه ساخته می شود. در ساخت اکس‌باکس وان پرل از طلای 24 عیار استفاده شده و با رنگ مرواریدی براق برای کنسول و کنترلر طراحی آن تکمیل می شود. برای ساخت این نسخه ویژه، کنسول بازی مایکروسافت به طور کامل از هم باز شده و پس از سفارشی سازی های صورت گرفته دوباره سر هم شده است.

اکس‌باکس وان پرل؛ کنسول بازی با چاشنی طلای 24عیار

این نخسین بار نیست که شرکت کالر ور اقدام به سفارشی سازی کنسول اکس‌باکس وان می نماید اما در برابر نمونه های دیگر محصولی ارزان‌تر محسوب می شود. در شرایطی که برخی مدل های تولید محدود اکس‌باکس وان یا پلی استشین 4 برچسب قیمت بیش از 13 هزار دلاری را نیز یدک می کشند، اکس‌باکس وان پرل تنها 1,119 دلار قیمت دارد. البته برای دریافت آن حدود یک ماه باید منتظر بمانید زیرا فرآیند ساخت آن زمانبر است.