درآمد ۵۸ میلیارد دلاری اپل در سه ماهه مالی دوم 2015

با تبدیل چین به برترین کشور خریدار آیفون به جای آمریکا و همین طور استقبال خوب از ساعت اپل به نظر می رسد روزهای درخشانی در سه ماهه سوم مالی سال 2015 در انتظار اپل است.

درآمد ۵۸ میلیارد دلاری اپل در سه ماهه مالی دوم 2015

شرکت اپل در سه ماهه مالی دوم سال 2015 موفق به فروش 61.2 میلیون آیفون، 12.6 میلیون آی پد و 4.6 میلیون رایانه مک شده و درآمد خود در چین را هم 4.2 درصد افزایش داده است.

درآمد ۵۸ میلیارد دلاری اپل در سه ماهه مالی دوم 2015

درآمد جهانی این شرکت طی مدت یاد شده به 58 میلیارد دلار رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 45.6 میلیون دلار بوده رشد 27 درصدی نشان می دهد.

سود خالص اپل هم با رشد 33 درصدی طی این مدت از 10.2 میلیارد دلار به 13.6 میلیارد دلار افزایش یافته است. باید توجه داشت فروشگاه های آنلاین آی تیونز، App Store و دیگر سرویس های اپل هم طی مدت مورد بررسی عملکرد خوبی داشته و 5 میلیارد دلار درآمد برای اپل به ارمغان آورده اند.

تیم کوک مدیر عامل اپل در بیانیه ای که به این منظور منتشر کرده از قدرت گیری مداوم آیفون، مک و اپ استور که بهترین نتایج را در سه ماهه منتهی به مارس برای اپل به ارمغان آورده اند، اظهار هیجان کرده و افزوده ما شاهد افزایش عده افرادی هستیم که به استفاده از آیفون روی می آورند.

این در حالی است که با تبدیل چین به برترین کشور خریدار آیفون به جای آمریکا و همین طور استقبال خوب از ساعت اپل به نظر می رسد روزهای درخشانی در سه ماهه سوم مالی سال 2015 در انتظار اپل است.